Mesto Prešov v roku 2022 poskytlo na rozvoj športu ŠK Gebaek dotáciu vo výške 3.565€. Ďakujeme.

Projekt je podporený sumou 3.000€ z rozpočtu Prešovského samosprávneho kraja za rok 2022.

plan

Plán akcií

Dňa 7.11.2015 sa výprava športovcov nášho klubu ŠK- Taekwon-Do GE- BAEK Prešov zúčastní na  ďalšom  v poradí už v piatok ročníku BOHEMIA CUP, ktorí sa uskutoční v Říčanoch u Prahy  v športovej hale Na Fialce. Odchod našej výpravy bude 6.11.2015 v doo-bedňajších hodinách. 
1

Dňa 21.11.2015 sa uskutoční v poradí štvrté kolo Slovenskej ligy Taekwon-Do ITF "Ponte". Tento krát bude organizátorom súťaže klub z Bratislavy. Miesto konania: Športová hala PKO, Nábr. arm. gen. L. Svobodu 3, Bratislava. Veríme, že sa do tejto súťaže zapojí čo najviac klubov, ktoré už absolvovali prvé tri kola tejto súťaže: Trnavy, Serede, Smoleníc, Moldavy nad Bodvou, Bratislavy,Trsteného pri Hornáde,Prešova a možno aj ďalších klubov zo Slovenskej Taekwon-do Aliancie.
itf

MAJSTROVSTVÁ SLOVENSKA TAEKWON-DO ITF dňa 5.12.2015 v športovej hale  v Trenčíne

Pod záštitou Slovenského zväzu Taekwon-Do ITF sa budú dňa 5.12.2015 konať  v športovej hale v Trenčíne Majstrovstvá Slovenska Taekwon-Do ITF pre žiakov a juniorov predbežne disciplíny tul a sparing. Výška štartovného 10 Eur. Táto súťaž sa bude konať pri príležitosti organizovania festivalu neolympijskych športov Ministerstvom školstva s podporou Konfederácie zväzov festival neolympijských športov. Je to prezentácia neolympijskych športov na výstavisku v Trenčíne. Každý zúčastnený šport dostane priestor na prezentáciu konkrétneho športu.

itf 

 

 


Páskovanie 2016 - skúšky technickej  vyspelosti

Prezidentom SZ TKD bol určený termín prvého tohtoročného páskovania na dni 6 a 7.2.2016. Páskovanie sa uskutoční jeden deň v Smoleniciach a druhý v Prešove v našej telocvični. Dátum kedy bude páskovanie v Prešove bude upresnený dodatočne prosím cvičencov resp. rodičov, aby sledovali našu facebookovú stránku resp. túto stránku nášho klubu. Zároveň je potrebné do termínu páskovania poctivo chodiť  na tréningy aby ste pri páskovaní uspeli. Taktiež tí ktorí v rámci páskovania musia prerážať dosky prosím aby si tieto vopred  k páskovaniu zabezpečili. Rozmery a počet dosiek zistíte u trénerov. Prezident klubu a tréneri.