Mesto Prešov v roku 2020 poskytlo na rozvoj športu ŠK Gebaek dotáciu vo výške 2.978€. Ďakujeme.

Projekt je podporený sumou 2.000€ z rozpočtu Prešovského samosprávneho kraja za rok 2019.

Druhá časť nášho super letného sústredenia TKD ITF Sigord 2020

V stredu dňa 12.8.2020 sme  opäť pokračovali v super letnom sústredení TKD ITF. Ranný tréning s nami absolvoval aj Johnatan Morris. Poobede nasledovali tréningy zamerané na sparring spojené so súťažou v Pont Fightingu a zároveň vrcholila aj príprava na piatkové páskovanie.

ZAVER SÚSTREDENIA TKD ITF OPALEX 2020!!!
V samom závere nášho sústredenia sme znova pokračovali v rozbehnutom tréningovom procese náročnou rannou rozcvičkou a doobedňajšími tréningami zameranými na prípravu k páskovaniu, ktoré pre všetkých začalo o 15.00 hod. Rovnako tak sme zahájili aj prípravu na dnešnú večernú grilovačku. Večer bol pre deti pripravený program spojený s oceňovaní, hrami a zábavou.
 

 
Úspešné páskovanie a večerné grilovanie spojené s odovzdávaním cien najlepším v jednotlivých kategóriách ktoré boli na tomto sústredení vedením nášho klubu hodnotené. Záver dňa bol spojený s večernou diskotékou, hrami, voľnou zábavou a posedením prítomných detí aj rodičov. Všetkým ktorí úspešne zvládli svoje skúšky na vyššie technické stupne samozrejme úprimne blahoželáme a prajeme veľa úsilia do ďalšieho cvičenia a prípravy na ďalšie páskovanie.