0915892781
Ľ. Podjavorinskej 4
080 05 Prešov

REZULTÁTY IX. ročník Eagls Cup Mightyfist Monor.

V sobotu 17.9.2022 sa v maďarskom meste Monor uskutočnil 9. ročník turnaja Mightyfist Eagles Cup. Na podujatí sa zúčastnilo takmer 300 súťažiacich z 8 krajín. Medzi zúčastnenými nechýbali ani zástupcovia ŠK Taekwon-do Ge-Baek Prešov v zložení Romanka Gállova, Lucia Gumanová, Samuel Karniš, Teresa Kručayová, Karolína Lenhardtová, Samuel Olejár, Ela Skirková, Tomáš Petro a Ľubomír Vrabeľ pod vedením trénera Marcela Petra. Naša výprava dokázala v Maďarsku vybojovať 8 medailí z toho 2 zlaté a 6 bronzových. Zlato získala Karolína, ktorá ovládla svoju kategóriu v športovom boji junioriek do 60 kg a Lucia, ktorá dominovala v súborných cvičeniach junioriek v kategórii farebných pásov do 1. kupu. Obidve spomenuté dosiahli aj na bronzové medaile Karolína v súborných cvičeniach junioriek do 1. danu a Lucia v športovom boji do 55 kg. Ďalšie tri bronzové medaily získali kadetka Ela Skirková v športovom boji do 48 kg, juniorka Romanka Gállová v športovom boji do 42 kg. a junior Samuel Karniš taktiež v športovom boji do 55 kg. Z našich seniorov sa darilo len Tomášovi Petrovi, ktorý v disciplíne súborné cvičenia do 1. danu vybojoval 3. miesto. Celej výprave ďakujeme za vzornú reprezentáciu a kvalitné výkony. Turnaj pre všetkých našich bojovníkov slúžil, ako generálka na blížiaci sa svetový pohár v slovinskom Koperi (1.- 10.10.2022).