0915892781
Ľ. Podjavorinskej 4
080 05 Prešov

4. kolo liga Taekwon-Do ITF PONTE v Bratislave.

itfTento víkend dňa 5.11 2016 sa členovia ŠK GE-BAEK Prešov zúčastnili na dvoch veľkých turnajov Taekwon-do ITF. Tou väčšou bolo 4. a zároveň posledné kolo Ponte Ligy Taekwon-do ITF 2016 v Bratislave kde sa počas všetkých kôl zbierali body za I,II,III miesto čo v konečnom zúčtovaní znamenalo možnosť zisku cenného pohára pre najúspešnejší klub na Slovensku. Ponte ligy sa zúčastňovalo 10 klubov zo Slovenska a súťažilo sa vo všetkých kategóriach a disciplínach Taekwon-do ITF. Pod vedením Marcela Petra a prezidenta klubu Tomáša Olejára sa vo štvrtok 4.11. vlakom previezla do dejiska tohto turnaja 19 členná výprava z toho 16 súťažiacich. ŠK Ge-Baek Prešov išiel do Slovenského hlavného mesta s tým že urobí maximum preto, aby sa  pohár pre najlepších taekwondistov dostal do Prešovského klubu.Vynikajúce výsledky počas celého roka a 83 bodov ktoré dosiahli naši súťažiaci v poslednom 4. kole znamenalo že sme získali pohár o najlepší klub Ponte ligy za rok 2016. Mimo toho najlepším žiakom 4.kola bol Richard Novák a najlepším juniorom Ponte ligy Slovenský reprezentant Samuel Olejár I. dan. Celkovo zástupcovia nášho klubu získali 12 x bronz,16 x striebro, 13 x zlato a pohár pre najlepší klub Slovenska.