Mesto Prešov v roku 2019 poskytlo na rozvoj športu ŠK Gebaek dotáciu vo výške 3.849€. Ďakujeme.

Projekt je podporený sumou 2.000€ z rozpočtu Prešovského samosprávneho kraja za rok 2019.

Ukončenie šk. roka grilovačkou s našimi cvičencami a ich rodičmi

sk-ge-baek-presovV prvý júlový pondelok sa pred objektom našej domovskej telocvične stretla partia rodičov, trénerov, vedenia klubu a členov ŠK TKD GE-BAEK Prešov, aby sme spolu trocha posedeli, pogrilovali, porozprávali o tohto ročnej úspešnej súťažnej sezóne nášho klubu a ďalšom tréningovom procese členov nášho klubu, ktorý bude pokračovať po krátkej dvoj týždňovej pauze.  Časy tréningov Vám budú oznámené v spoločnom chate aj na našom FB profile zo strany Marcela Petra. Chceli by sme urobiť tréningy pre všetky skupiny dva krát do týždňa, resp. podľa spracovaného plánu. Dúfam, že ste sa všetci na tomto spoločnom stretnutí cítili veľmi dobre. Kto na tejto grilovačke, nebol môže len ľutovať. Už teraz sa teším na naše ďalšie spoločné stretnutie,ktoré bude počas letného sústredenia, ktoré sa uskutoční v dňoch od 11.8. -16.8.2019 v zariadení Opalex Sigord. Dňa 14.8.2019 okolo 18.00 hod by sme chceli urobiť priamo v areály zariadenia Oplex Sigord vo vonkajšom altánku spoločnú opekačku na ktorú všetkých rodičov deti zúčastnených na sústredení aj priateľov tohto športu pozývame. Ak by niekto chcel počas opekačky priniesť svoje ingrediencie ktoré mu chutia je to na každom z Vás. Vedenie klubu. Zopár momentiek z grilovačky.

» viac informácií

no comments

Páskovanie na vyššie technické stupne 26.6.2019

Úspešné tohtoročné páskovanie členov ŠK TKD GE-BAEK Prešov !!!!!

Dňa 26.6.2019 sa v našej domovskej telocvični na ul. Mukačevskej 59 v Prešove konalo tohtoročné druhé páskovanie - skúšky technickej zdatnosti. Prvý krát bola komisia na páskovaní v tomto zložení Predseda Lenka Palaščáková IV dan., členovia komisie : Veronika Balážová III dan a Stanislav Kica II dan. Páskovanie začalo od 16.30 hod. najnižšími technickými stupňami a postupne sme sa dostávali až k tým najvyšším zčoho logicky vyplýva, že komisia zvyšovala aj náročnosť toh čo od cvičencov k úspešnému zvládnutiu páskovania požadovala. Páskovania sa v tento deň zúčastnili cvičenci domáceho klubu ŠK TKD GE-BAEK Prešov, ŠK TKD Delta V. Šariš a ŠK TKD Power Košice. Páskovanie bolo ukončené až neskoro po 22.00 hod., kedy svoje skúšky úspešne zvládol Ľubomír Vrábeľ a týmto páskovaním sa stal definitívne držiteľom I. danu, čierneho opasku. Za náš domovský klub všetci svoje skúšky zvládli niektorí viac iní menej úspešne, ale všetci získali vyšší technický stupeň. Niektorí síce musia na sebe do ďalšieho páskovania pracovať usilovnejšie ako ostatní, ale to by mala byť pre nich väčšia motivácia do ďalšieho cvičenia. Všetkým ktorí skúšky na vyšší technický stupeň zvládli blahoželáme vedenie ŠK TKD GE-BAEK Prešov. Za náš klub sa na páskovaní zúčastnili Ela Skirková, hana Skirková, Samuel Karniš, Matej Zajac, Romanka Gallová, Stella Majerová, Samuel Janko, Lucia Gumanová, Laura Gutisová, Sidónia Žoltáková, Adam Prídavok, Matej Čmiľanský, Ľubomír Vrábeľ, Stanislav Szecsody, Martin Šima, Ella Suváková, Jessica Voitová, Dominik Saviolli, Karolína Lenhardthová a Lukáš Leščák.  Ďalším nádejným adeptom pri ďalšom páskovaní na získanie I. danu a čierneho opasku je Dominik Saviolli, ktorý dnes úspešne spáskoval na 1 kup.

» viac informácií

no comments

Majstrovstvá Slovenska v Kickboxe 8.6.2019 Levice

Dňa 8.6.2019 v sobotu sa členovia ŠK TKD GE-BAEK Prešov zúčastnili pod hlavičkou Kickbox klubu Panther Prešov na Majstrovstvách Slovenska v Kickboxe ktoré sa konali v Leviciach. Naši zástupcovia bojovali v disciplínach Point Faiting a Light Contact a viac ako úspešne. Richard Novák vybojoval titul majstra Slovenska v LC, Dominik Saviolli prehral až vo finále aj to len vďaka napomínaniam, keď predvádzal kvalitné výkony a získal striebornú medailu a titul vicemajstra v LC. Nakoniec náš najmladší zástupca Lukáš Leščak, ktorý sa takejto sútaže zúčastnil prvý krát a hneď vybojoval bronzovú medailu v LC. Všetkým trom zástupcom nášho klubu za predvedené výkony ďakujeme a k dosiahnutým výkonom im blahoželáme. Poďakovanie patrí aj trénerovi  Marcelovi Petrovi pod ktorého trénerskou taktovkou dosiahli chlapci svoje úspechy a rovnako aj vedeniu klubu Kickbox Panther  Prešov za možnosť  zúčastniť sa tejto súťaže pod ich hlavičkou. 

» viac informácií

no comments

3. ročník medzinárodnej súťaže TKD ITF Generála Choia Oradea 2019, Rumunsko

1 V termíne od 20. - 22.6.2019 sa uskutoční v poradí už tretí ročník medzinárodnej súťaže v Taekwon - Do ITF  Mightyfist memoriál Generála Choia, ktorý sa uskutoční v rumunskom meste Oradea pod organizačnou taktovkou domáceho klubu Tae - Kyon Oradea a prezidenta klubu Alexandru Sasa. Samozrejme že ani na tomto vynikajúcom a kvalitne obsadenom športovom podujatí nebudú chýbať zástupcovia z nášho klubu ŠK TKD GE- BAEK Prešov.

 » viac informácií

no comments