Mesto Prešov v roku 2018 poskytlo na rozvoj športu ŠK Gebaek dotáciu vo výške 4.243€. Ďakujeme.

Projekt je podporený sumou 1.774€ z rozpočtu Prešovského samosprávneho kraja

Slovenská liga TKD ITF " PONTE " v Prešove

logo SZTKD

 sk-ge-baek-presovVážený pán prezident/ ka, predseda/ kyňa ,vedúci/ a klubu, dovoľujem si Vás pozvať na prvé kolo súťaže Slovenský pohár v TAEKVON-DO ITF pre žiakov, juniorov a seniorov, farebné a čierne pásy, ktorá sa uskutoční na Základnej  škole Bernolákovej, ulica Bernolákova  21  v  Prešove, dňa 30.03.2019. Súťaží sa v disciplínach TUL, MATSOGI, ŠPECIÁLNE TECHNIKY, POWER.

 

no comments

Rezultáty z 17. ročníka Prešov OPEN 2019

17. ročník medzinárodnej súťaže v Taekwon - Do ITF pod názvom Prešov OPEN 2019 máme úspešne za sebou a dnes je už minulosťou. Na tomto medzinárodnom športovom podujatí, ktoré sa konalo pod záštitou primátorky mesta Prešov sa zúčastnilo vyše 300 súťažiacich z 18 klubov: Slovenska, Poľska, Maďarska, Slovinska, Bulharska, Rakúska, Česka a Ukrajiny. Zástupcovia domáceho klubu Športového klubu Taekwon -Do GE-BAEK Prešov sa v tejto silnej konkurencii ani tento rok nestratili. V celkovom poradí klubov sa s počtom bodov 87 a ziskom 10 zlatých, 9 strieborných a 10 bronzových obsadili celkovo 4 miesto. Cenu za najlepší klub získali súťažiaci zo spoločného tímu Ukrajiny s počtom bodov 165, druhé miesto získal Športový klub Taekwon-Do Dragon z Poľska s počtom bodov 149 a tretie miesto získal Taekwon-Do tím Wojowník z Poľska s počtom bodov 96. Z  nášho klubu patrili medzi najúspešnejších žiak Lukáš Leščák, ktorý vybojoval jednu zlatú, jednu striebornú a jednu bronzovú medailu. Žiačka Ella Skirková vybojovala dva zlaté a jednu striebornú medailu a s celkovým počtom 13 bodov získala cenu za najlepšiu žiačku 17 . ročníka Prešov OPEN 2019 medzinárodnej súťaže Taekwon-Do ITF. Juniorka Diana Obcovičová získala jednu zlatú, jednu striebornú a jednu bronzovú medailu. Absolútne najúspešnejším súťažiacim z nášho klubu bol senior Jakub Tomáš, ktorý získal 4 zlaté medaily a s celkovým počtom 20 bodov získal cenu za najlepšieho seniora 17 . ročníka Prešov OPEN 2019 medzinárodnej súťaže Taekwon-Do ITF. Všetkým členom nášho klubu za predvedené výkony ďakujeme a tým, ktorým sa podarilo v ťažkej a kvalitnej konkurencii vybojovať aj cenné kovy samozrejme blahoželáme. Vedenie klubu..

no comments

SLOVAK OPEN 2019 Bratislava 15.-17.3.2019 medzinárodný turnaj v Kickboxe

Počas uplynulého slnečného víkendu sa v športovej hale Mladosť v našom hlavnom meste konal medzinárodný turnaj v Kickboxe Slovak OPEN 2019. Svoju premiéru v Kickboxe v kategórii LC - 79 kg absolvoval Samuel Olejár, ktorý po dlhšej sparingovej, ale najmä tréningovej prestávke vybojoval v tejto kategórii bronzovú medailu. V zápase o postup do finále nestačil v druhom kole na silovo dobre pripraveného súpera z Rakúska. V tejto súťaží sme hájili farby klubu Prešovskych Kickboxerov, ktorého členovia na tomto medzinárodnom turnaji vybojovali mnoho cenných medailí. Touto cestou ďakujeme prezidentovi klubu Kickbox klub Panter Prešov Jožkovi Kolozymu za pomoc pri súťaží aj možnosť hájiť farby ich klubu...

 

no comments

Podporte 2 % z dne ŠK TKD GE-BAEK Prešov

ŠK GE-BAEK PREŠOV Taekwon-Do ITF logo
 Vážení rodičia, priaznivci a podporovatelia nášho Športového klubu, Taekwon-Do GE- BAEK Prešov, prevádzkujúceho rozvoj krásneho športu a bojového umenia, chcel by som Vám pripomenúť, že termín zaslania respektíve doručenia príslušných tlačív na Daňový úrad Prešov pre darovanie 2 % zo zaplatenej dane sa blíži ku koncu. Tlačivá je možné na túto zložku doručiť len do 30.04.2019 a preto by som Vás chcel opakovane touto cestou veľmi pekne poprosiť o darovanie svojich 2 % z dane nášmu klubu. Je to úplne jednoduché v každom zamestnaní Vám zamestnávateľ vydá tlačivo označené, ako ” Potvrdenie o zaplatení dane z prímov zo závislej činnosti “. Živnostníci takéto tlačivo nedostanú, ale údaje o organizácii, ktorej sa rozhodnú darovať 2 % z dane vpíšu priamo do daňového priznania v príslušnej kolónke. Toto bolo možné len do 31.03.2019 v prípade ak máte podanie daňového priznania odložené je to možné urobiť až do doby odkladu podania daňového priznania. V našom klube bude k dispozícii tlačivo označené, ako ” Vyhlásenie o poukázaní sumy do 2 % resp. do 3%”. Predmetné tlačivo stačí následne len podpísať v pravo dole v kolónke „Podpis daňovníka a následne obe tlačivá prinesiete na tréning a my následne zabezpečíme ich doručenie na daňový úrad. Podporme náš spoločný cieľ: podporme deti, zdravie a šport! V prípade otázok je možné ma kontaktovať na t. č. 0915892781 p. Olejár.

 

 

no comments