Mesto Prešov v roku 2019 poskytlo na rozvoj športu ŠK Gebaek dotáciu vo výške 3.849€. Ďakujeme.

Projekt je podporený sumou 2.000€ z rozpočtu Prešovského samosprávneho kraja za rok 2019.

Majstrovstvá Slovenska Taekwon - Do ITF, Slovensko Horné Orešany

itf

 

Dňa 19.10.2019 sa uskutočnia Majstrovstvá Slovenska Taekwon - Do ITF, Slovensko Horné Orešany

Vážený pán prezident/ ka, predseda/ kyňa ,vedúci/ a klubu, dovoľujem si Vás pozvať na Majstrovstvá Slovenska  v TAEKVON-DO ITF pre žiakov, juniorov a seniorov, farebné a čierne pásy, ktoré sa uskutočnia na adrese - Základná škola Horné Orešany (okres Trnava), dňa 19. 10. 2019. Súťaží sa v disciplínach TUL, MATSOGI, ŠPECIÁLNE TECHNIKY, POWER. Tešíme sa na Vašu účasť. Ladislav Huňady prezident SZTKD ITF.  Tohtoročné Majstrovstvá Slovenska bude organizačne zabezpečovať Športový klub Ďrako Smolenice, ktorého prezidentom je súčasný prezident Slovenského zväzu TKD ITF p. Ladislav Huňady. Propozície na túto súťaž sú uvedené v nasledujúcom odkaze : Propozicie MSR 2019. Dúfam, že za ŠK TKD GE-BAEK Prešov sa vyvrcholenia súťaženia na Slovensku ako klub  za rok 2019 zúčastníme v čo najväčšom počte spolu aj s početnou podporou fanúšikov nášho klubu. GE-BAEK !!! 

 

no comments

ME Taekwon -DO ITF, Sarajevo 2019 Bosnia a Herzegovina

FB_IMG_1570093432715ME 1 2019UŽ SA TO NEZADRŽATEĽNE BLÍŽI. ME TAEKWON -DO ITF SARAJEVO 2019, BOSNIA a HERZEGOVINA od 10. - 13.10.2019.

Na tomto významnom športovom podujatí bude mať svoje zastúpenie aj Slovenský zväz TAEKWON-DO ITF v podobe 2 juniorov: Diana Obcovičová a Richard Novák a 5 seniorov Jakub Tomáš, David Trochan, Lenka Palaščaková, Veronika Balažová ktorá bude okrem súťaženia plniť aj úlohu trénerky a Svetlana Losso. Prvá šestica menovaných bude zároveň hájiť aj farby mesta Prešov a Športového klubu GE-BAEK PREŠOV doplnená o členku ŠK DRAKO SMOLENICE. Súťažiacich na blížiacom sa Európskom šampionáte doplní, ako druhý tréner Marcel Petro. Všetkým zástupcom Slovenského Taekwon - Da ITF na blížiacom sa športovom podujatí držíme silno palce.  A od stredy ideme znova BOMBY !!! 

 

no comments

Medzinárodný turnaj Taekwon - Do ITF AHAC CUP Šentjur, Slovinsko 2019, Rezultáty zo súťaže !

Screenshot_20190927_163925Dňa 27.9.2019 v doobednajsich hodinách vyrazila 14 členná výprava členov ŠK Taekwon-Do GE-BAEK Prešov na otvorený medzinárodný turnaj TKD ITF AHAC CUP Šentjur v Slovinsku. Výprava je zložená z 11 členného týmu súťažiacich ktorí budú bojovať a hájiť farby Prešova metropoly Šariša v tomto zložení : Hanka Skirková, Ela Skirková, Karolína Lenhardtová, Stanislav Szecszody, Samuel Karniš, Richard Novák, Tomáš Petro, Ľubomír Vrábeľ, Samuel Olejár, David Trochan a Jakub Tomáš. Tým je vedený trénerom Marcelom Petrom s podporou rodičov Zuzany Karnišovej a Rastislava Skirku. Dnes večer naši borci dorazia do miesta konania sútaže, kde veríme že všetci úspešne prejdú registráciou spojenou s povinným vážením a zajtra ráno o 09.00 už začína samotná súťaž. Súťažiť sa bude vo veľmi silnej konkurencii vo všetkých vekových a váhových kategóriách žiakov, kadetov, juniorov aj seniorov v športovom boji a súborných cvičeniach. Takže zajtra idú všetci členovia nášho klubu BOMBY!!! a preto mi tu doma v Prešove im budeme držať  palce Ge-Baek!!!

» viac informácií

no comments

VIII. ročník Myghtyfist Taekwon - Do ITF Eagls Cup, MONOR Maďarsko, Rezultáty zo súťaže !

Eagls  Cup 2020V dňoch 21.-22.9.2019 sa v maďarskom meste MONOR uskutoční v poradí ôsmy ročník  Myghtyfist Taekwon - Do ITF Eagls Cup.  Ide o prvú tohto ročnú medzinárodnú súťaž v Taekwon - Do ITF detí, kadetov, juniorov, seniorov v jednotlivcov aj tímových súťažiach. Na tejto prestížnej  medzinárodnej súťaži nemôžu chýbať ani členovia nášho klubu. Na tomto turnaji si súťažiaci zmerajú svoje sily, zručnosti  schopnosti v disciplínach Taekwon - Da ITF: športový boj, súborné cvičenia, prerážacie techniky a špeciálne techniky deti, kadetov, juniorov a seniorov. Za ŠK TKD GE-BAEK Prešov budú farby mesta Prešov metropoly Šariša hájiť : Jakub Klučiar, Samuel Janko, Stanislav Szecszody, Samuel Karniš, Alžbetka Klučiarová, Karolína Lenharthová, Teresa Kručayová,Hanka Skirková, Ella Skirková, Laura Gutisová, Dominik Saviolli, Diana Obcovičová, Lenka Palaščáková, Ľubomír Vrábeľ, David Trochan, Jakub Tomáš a trénerská dvojica Veronika Balážová a Marcel Petro. Odchod na súťaž je už v piatok o 16.00 hod z parkoviska pred OD NAY.  Takže v sobotu všetci držte naším súťažiacim všetkých desať a oni pôjdu na plné bomby !!!!! GE-BAEK.

» viac informácií

no comments

Prvá konferencia trénerov Taekwon - Do ITF

logo SZTKDKoncom mesiaca Jún sa v Írskom mestečku Limeric v nádhernom komplexe miestnej Univerzity konala historicky prvá konferencia trénerov Taekwon  -Do ITF. Jej cieľom bolo spojiť organizátormi vybranú skupinu jedných z najlepších trénerov Taekwon - Do ITF, odborníkov z oblasti atletiky, psychológie a výživy s ostatnými trénermi klubov z celého sveta, ktorí majú záujem vychovať budúcich súťažiacich na svetovej úrovni. Hlavnou myšlienkou bolo spoločne diskutovať, vymeniť si doposiaľ nadobudnuté skúsenosti a v konečnom dôsledku naučiť sa niečo nové. Konferencie sa zúčastnilo 170 účastníkov z 26 krajín, krásna atmosféra s komunitou ITF, ktorá sa spája, aby sa ľudia spoločne učili, zdieľali, diskutovali a užívali si ITF Taekwon-Do. Náš klub na tejto udalosti za podpory Slovenského zväzu TKD ITF reprezentovali tréner Marcel Petro a Lenka Palaščáková. Celkovo konferencia trvala 3 dni, jej denný harmonogram bol rozdelený do viacerých lekcií, tréningov a prednášok z oblasti športového zápasu - sparring, súborných cvičení - tuly, špeciálne techniky, plánovania tréningov, psychológie športu, zdravej výživy, manažmentu klubu a pod. Všetky nové a nadobudnuté poznatky z tejto akcie sa už čoskoro dostanú aj k našim cvičencom na nasledujúcich tréningoch.

» viac informácií

no comments