Mesto Prešov v roku 2018 poskytlo na rozvoj športu ŠK Gebaek dotáciu vo výške 4.243€. Ďakujeme.

Projekt je podporený sumou 1.774€ z rozpočtu Prešovského samosprávneho kraja

V dňoch 9 -11.11.2018 Sparingový seminár s Turalom Masimovom v Prešove.

T. M.Pod hlavičkou vedenia Slovenského zväzu Taekwon - Do ITF sa bude konať v dňoch od 9.-11.11.2018 v telocvični na ZŠ Prostejovská v Prešove sparingové sústredenie s viacnásobným medailistom majstrovstiev sveta, majstrovstiev Európy, Európskeho a Svetového poháru v Taekwon - Do ITF Turalom Masimovom z Ruska. Organizačne sústredenie zabezpečuje kolektív nášho športového klubu GE-BAEK Prešov. Na sústredenie je možné sa prihlásiť u tréneov jednotlivých klubov ktoré sú členmi S TKD ITF. Všetci členovia jenotlivých klubov, ktorí sa chcú tohto sústredenia zúčastniť platia poplatok za celé sústredenie 15€. V prípade že sa chcú zúčastniť len jedného tréningu poplatok za tréning je 5€.

Rozpis tréningov:

Piatok od 17.00 hod. do 19.00 hod. 

Sobota od 9.00 hod - 11.00 hod. a druhý tréning od 15.00 hod.- 17.00 hod. 

Nedeľa od 9.00 hod. - 11.00 hod. Prosím vsetkych cvičencov o dochvíľnosť.

OZNAM pre členov GE-BAEK. V piatok stretnutie u nás v telocvični o 15.30 hod. za účelom nakladania tatam a ich následného prevozu do telocvične Prostejovská a poskladanie.!!!! Účasť pre všetkých povinná. Vedenie klubu.

 

no comments

Európsky pohár TKD ITF SIBIU Rumunsko 2018

PRVÝ SÚŤAŽNÝ DEŇ

DNES NÁM UŠLA MEDAILA O VLÁSOK.

Prvý sutažný deň bol v akcii len náš Gustavo. Ráno začal cvičiť tuly a prvý zápas zvládol a s prehľadom vyhral 4:1 (chon gun), druhý už ale zacvičil o dosť horšie ako súper a prehral 1:4 (do san). Po obede začali sparingy. V prvých dvoch zápasoch Gustávo nedal svojím dvom súperom šancu a s Rumunum a Poliakom vyhral poľahky 4 :0. Nasledoval veľmi ťažký zápas s Bieloruským borcom no Gusto sa anitohto súpera nezľakol a zápas opäť končil 4:0 v jeho prospech. V ďalšom zápase sa už bojovník Gusto dostal do bojov o medajlu, kde sa mu do cesty postavil súper z Ukrajiny. Začiatok zápasu dominoval náš Gustik a stav bol nerozhodný až do jeho konca. Bohužiaľ záver Dominik nezvládol najmä kondične a tým pádom prehral o jeden bodík.

 

» viac informácií

no comments

Európsky pohár TKD ITF SIBIU Rumunsko 2018

SIBIU EPDňa 25.10.2018 v skorých ranných hodinách vyrazí skupina piatich členov ŠK TKD GE-BAEK Prešov na Európsky pohár Taekwon - Do ITF, ktorý sa bude konať od 25-28.10.2018 v Rumunskom meste SIBIU. Farby nášho klubu budú hájiť seniori Jakub Tomáš II. dan, Ľubomír Vrábeľ 1 kup, juniori Richard Novák a Diana Obcovičová obaja I. dan a kadet Dominik Saviolli 3 kup. Výpravu nášho klubu v dejisku súťaže doplní seniorka členka ŠK Drako Smolenice Svetlana Losso I. dan. V piatok a sobotu výpravu doplní ako trénerka Veronika Balážová, David Trochan a početná skupina fan klubu roztlieskávačiek. Všetkým súťažiacim držíme všetkých dvadsať pri ich účasti na EP TKD ITF v SIBIU vedenie klubu.

» viac informácií

no comments

Otvorené Majstrovstvá ČR TKD ITF v Řičanech

 MCZ TKDPočetná výprava športovcov z ŠĶ TKD GE-BAEK PREŠOV doplnená o rovnako početnú skupinu fanúšikov z rádov rodičov a priateľov nášho klubu aj tohto športu sa dňa 3.11.2018 zúčastnila na otvorených medzinárodných majstrovstvách Českej republiky v Taekwon-Do ITF ktoré sa konali v športovej hale na Fialce Říčany u Prahy. Zástupcovia z nášho klubu opäť nesklamali a získali 9 zlatých rovnaký počet strieborných a 17 bronzových medailí. Spolu vybojovali celkom 35 medailí. Športovcov na tejto súťaži viedlia trénerska dvojica Veronika Balážová a Marcel Petro. priamo v dejisku súťaženia doplnila náš klub naša dlhoročná členka Federika Ivanocová, ktorá sa v súčasnej dobe pracovne zdržiava v Prahe a ktorá na tejto súťaži hájila farby nášho klubu, ako rozhodkyňa. Na tohtoročných otvorených majstrovstvách ČR v Taekwom-Do ITF sa zúčastnilo vyše 400 súťažiacich z Čiech, Slovenska, Rakúska, Maďarska a Slovinska. Všetkým zástupcom z nášho klubu, ktorí sa tejto súťaže zúčastnili za predvedené výkony a úspešne hájili farby nášho klubu, ale aj mesta Prešov ďakujeme. Rovnako tak ďakujeme a zároveň aj blahoželáme tým ktorí  pre náš klub vybojovali  cenné kovy....vedenie klubu. Zástupcovia z nášho klubu išli znova na BOMBY!!! 

» viac informácií

no comments

4. kolo Liga TKD PONTE spojené s Majstrovstvami Slovenska TKD.

logo SZTKDDňa 20.10.2018 sa uskutoční tohto ročné posledné a v poradí už 4. kolo LIGA TKD ITF PONTE, ktoré sa uskutoční v našom hlavnom meste a organizačne ho bude zastrešovať ŠK-Koryo Bratislava.  Súťaž bude pre žiakov, juniorov a seniorov, farebné a čierne pásy, ktoré sa uskutoční v Športovej hale – Dom športu, Junácka 6, Bratislava – Nové Mesto , dňa 20.10.2018. Súťaží sa v disciplínach TUL, MATSOGI, ŠPECIÁLNE TECHNIKY, POWER.

» viac informácií

no comments