Mesto Prešov v roku 2019 poskytlo na rozvoj športu ŠK Gebaek dotáciu vo výške 3.849€. Ďakujeme.

Projekt je podporený sumou 2.000€ z rozpočtu Prešovského samosprávneho kraja za rok 2019.

QUADRATHLON CUP SOFIA 2019, BULHARSKO, Rezultáty zo súťaže!!!

Screenshot_20191122_070223_com.facebook.katana_2V priebehu posledného novembrového víkendu v dňoch od 30.11.2019 do 01.12.2019 sa v malej Športovej hale Armejec v hlavnom meste Bulharska Sofii v blízkosti Čierneho mora uskutoční ďalší ročník medzinárodnej súťaže Taekwon - Do ITF. Pre členov nášho Športového klubu to bude v toto kalendárnom roku posledná súťažná previerka. Po nej už mimo tréningu bude nasledovať len " Vianočný večierok ŠK TKD ITF GE-BAEK Prešov" dňa 12.12.2019 spojený s vyhlasovaním najlepších jednotlivcov nášho klubu v jednotlivých vekových kategóriách. Vo viac ako 1000 km vzdialenej SOFII budú zástupcovia nášho klubu ako obvykle bojovať  vo všetkých vekových disciplínach aj disciplínach TKD. Odchod na súťaž je v piatok v skorých ranných hodinách o 04. 15 hod z parkoviska OC SOLIVARIA kvetinárstvo. Zástupcovia nášho klubu, ktorí ešte pred si ešte pred vianočnými sviatkami chcú zmerať svoje sily so súpermi zo zahraničia sú : Samko Karniš, Ela Skirková, Hanka Skirková, Teresa Kručayová, Laura Gutisová a Diana Obcovičová. Súťažiacich počas zápasov bude viesť Tomáš Olejár za výdatnej podpory stálych členov  nášho tímu Rastislava Skirku a Zuzany Karnišovej. 

» viac informácií

no comments

13. ročník medzinárodného turnaja TKD ITF Mazovia Masters CUP Ciechanow 2019, Poľsko. REZULTÁTY ZO SÚŤAŽE!!!

Screenshot_20191111_194827_com.facebook.katanaNa tomto významnom športovom podujatí v Taekwon - Do ITF, ktorého organizátorom je bašta európskeho aj svetového Taekwon - Da Poľsko sa stretne veľmi silná konkurencia bojovníkov Taekwon- Da. V dňoch 22. - 24.11.2019 si v Poľskom meste Ciechanow zmerá svoje sily v jednotlivých disciplínach a vekových kategóriách TKD celkom 750 súťažiacich z viac, ako 61 klubov 9 krajín nie len Európy, ale aj Ázie. Konkréte sa tam stretnú súťažiaci  z Bieloruska, Gruzínska, Indie, Ukrainy, Lotyšska, Ruska, Slovenska, Švédska a domáceho Poľska. Na tak významnom podujatí samozrejme, že nemôžu chýbať ani zástupcovia z ŠK TKD GE-BAEK Prešov. Farby nášho klubu a mestá Prešov budú na tejto prestížnej súťaží hájiť juniori: Dominik Saviolli, Richard Novák, Tomáš Petro, Diana Obcovičová a seniori Samuel Olejár, Jakub Tomáš, David Trochan, Ľubomír Vrábeľ a Lenka Palaščaková. Tím bude viesť ako tréner Marcel Petro.

» viac informácií

no comments

3. kolo KICK BOX OPEN LIGA SZKB Prešov, Slovensko 9.11.2019, Rezultáty zo súťaže !

FB_IMG_1570863696363 FB_IMG_15727644815103. kolo KICK BOX OPEN LIGY sa zúčastnia aj členovia ŠK GE-BAEK PREŠOV pod hlavičkou Kickboxing klub Panter Prešov. V priebehu nasledujúceho víkendu sme, ako klub rozdelili svoje sily a budeme súťažiť na dvoch súťažiach v dvoch rôznych športoch, ale v podobných disciplínach športového zápasu. Jednou sutazou je BLACKBELT CUP TKD ITF POLTEN RAKÚSKO A druhou je KICK BOX OPEN LIGA PREŠOV SLOVENSKO. Všetkým členom nášho klubu v sobotu aj nedeľu držte.

» viac informácií

no comments

Majstrovstvá Európy juniorov a seniorov TKD ITF 2020, Bratislava Slovensko

Screenshot_20191031_220709_com.facebook.katana_2Všetky potrebné informácie k blížiacemu sa vrcholnému podujatiu v rámci Európy, ktoré bude organizačne zastrešovať kolektív Slovenského zväzu Taekwon - Do ITF a ktoré sa bude konať už budúci rok na prelome mesiaca apríl a máj 2020 v hlavnom meste Slovenska v Bratislave nájdete na priloženom linku, https://www.euros2020.sk/

 

 


» viac informácií

no comments

Slovenský POHÁR Taekwon - Do ITF pre žiakov, Trenčín Slovensko - Rezultáty zo súťaže.

logo SZTKDVážený pán prezident/ ka, predseda/ kyňa ,vedúci/ a klubu, dovoľujem si Vás pozvať na Slovenský Pohár  TAEKVON-DO ITF  žiakov, ktorý sa uskutoční na adrese - EXPO CENTER a.s., K výstavisku 447/14, 911 40 Trenčín, dňa 16.11.2019. Súťaží sa v disciplínach TUL, MATSOGI, ŠPECIÁLNE TECHNIKY. Tešíme sa na Vašu účasť. Ladislav Huňady prezident SZTKD ITF.

 » viac informácií

no comments

V. ročník medzinárodného turnaja Taekwon - Do ITF BLACKBELT CUP 9.11.2019 Polten, Rakusko, Rezultáty zo súťaže !!!

BBC2019Dňa 9.11.2019 sa v rakúskom meste Polten uskutoční v poradí už piaty ročník medzinárodného turnaja Taekwon - Do ITF. Na tomto medzinárodnom turnaji sa tento rok  premiérovo predstavia  aj zástupcovia metropoly Šariša a Východného slovenska a zástupcovia Športového klubu TKD ITF GE- BAEK Prešov, ktorí budú okrem iného hájiť aj farby mesta Prešov. Aj napriek tomu, že kalendár súťaží členov nášho klubu je do konca roka už takmer plný, vo vedení klubu s podporou rodičov a rovnako tak aj spoločnosti SPINEA a ďalších našich partnerov sme sa dohodli, že tento rok by sme chceli okrem iného absolvovať aj túto súťaž.  O jej organizovaní sme počuli len samé pozitívne ohlasy  a rovnako tak aj o  konkurencii súťažiacich, ktorí túto súťaž pravidelne navštevujú a preto tento rok ideme aj my zabojovať o cenné kovy na túto súťaž. Súťažiť sa bude vo všetkých  diciplínach aj vekových kategóriách Taekwon- Do ITF.

» viac informácií

no comments

Majstrovstvá Slovenska Taekwon - Do ITF, Slovensko Horné Orešany - Rezultáty

itf

 

Dňa 19.10.2019 sa uskutočnia Majstrovstvá Slovenska Taekwon - Do ITF, Slovensko Horné Orešany

Vážený pán prezident/ ka, predseda/ kyňa ,vedúci/ a klubu, dovoľujem si Vás pozvať na Majstrovstvá Slovenska  v TAEKVON-DO ITF pre žiakov, juniorov a seniorov, farebné a čierne pásy, ktoré sa uskutočnia na adrese - Základná škola Horné Orešany (okres Trnava), dňa 19. 10. 2019. Súťaží sa v disciplínach TUL, MATSOGI, ŠPECIÁLNE TECHNIKY, POWER. Tešíme sa na Vašu účasť. Ladislav Huňady prezident SZTKD ITF.  Tohtoročné Majstrovstvá Slovenska bude organizačne zabezpečovať Športový klub Ďrako Smolenice, ktorého prezidentom je súčasný prezident Slovenského zväzu TKD ITF p. Ladislav Huňady. Propozície na túto súťaž sú uvedené v nasledujúcom odkaze : Propozicie MSR 2019. Dúfam, že za ŠK TKD GE-BAEK Prešov sa vyvrcholenia súťaženia na Slovensku ako klub  za rok 2019 zúčastníme v čo najväčšom počte spolu aj s početnou podporou fanúšikov nášho klubu. GE-BAEK !!! 

» viac informácií

no comments