Mesto Prešov v roku 2020 poskytlo na rozvoj športu ŠK Gebaek dotáciu vo výške 2.978€. Ďakujeme.

Projekt je podporený sumou 2.000€ z rozpočtu Prešovského samosprávneho kraja za rok 2019.

OZNAM K TRÉNINGOM !!!!

DÔLEŽITÝ OZNAM K TRÉNINGOM!!!

Oznam pre všetkých členov ŠK GE-BAEK PREŠOV, takže od tohto  týždňa  t.j. dňa 26.04.2021 sa konečne po dlhej odmlke spôsobenej dodržiavaním opatrení k ochoreniu COVID-19 uvidíme na tréningoch. Zatiaľ v obmedzenom režime, ako sa dá v zmysle aktuálne platnej Vyhlášky Úradu Verejného Zdravotníctva  ale dúfajme, že čím skôr sa dostaneme k normálu, pričom tréningy budú fungovať prihlasovaním. V prílohe je harmonogram a každú nedeľu do spoločného chatu  dáme anketu tak, aby ste sa mohli nahlasovať na tréningy. Upozorňujeme, že sa musíte prihlásiť na tréning v rámci svojej skupiny a nie inak. Ak náhodou sa mi nepodarí alebo sa chcem vymeniť - skúšam to s niekym zo svojej  skupiny.  Aktuálne pracujeme na novom registračnom systéme prihlasovania sa na tréningy.  Keď bu hotový dostanete všetky potrebné informácie k prihlasovaniu sa. Ak vidíte, že už je počet osôb v skupine 6 tak sa nehlásim nedá sa zistiť kto tam  bol na hlásení skôr. Vopred upozorňujeme a to hlavne skupine B, že  na prezlečenie a odchod bude veľmi krátky čas ! Takže natrénovať do pondelka  tešíme sa na Vás. Prosím na tréning si nezabudnite zo sebou zobrať prezuvky je nutné sa dole v chodbe prezuť a do šatne ísť už v prezúvkach a pitný režim. Tréningy už budú prebiehať v novej telocvični v areály ul. Budovateľská č. 34 vid. priložené foto. Prosím nezabúdajme na dodržiavanie všetkých protipandemických opatrení. Hneď pri vstupe do objektu telocvične počas prezúvania je dezinfekčný prostriedok bezpodmienečne je potrebné ho používať  všetkým osobám, ktoré do objektu vstupujú !!!

received_4113094218741975

IMG_20210422_145747_004IMG_20210422_145747_030IMG_20210422_145747_024

no comments

OZNAM K TRÉNINGOM !!!

sk-ge-baek-presovDôležitý oznam k tréningom!!!
 
Členovia nášho klubu a rodičia od budúceho týždňa t.j. dňa 22.11.2020 začíname s tréningovým procesom. V pondelok, stredu a piatok ostávajú ešte online tréningy s Jakubom Tomášom, časy tréningov, prístupový ling k tréningom Vám poskytne Jakub do spoločného chatu ktorý je pre tento účel vytvorený na FB Messengeri. Kto tam ešte nie je zaradený a ma záujem kontaktujte Jakuba. V Utorok a Štvrtok budú tréningy u nás v telocvični v časoch od 16.30 do 17.30 a ďalšia skupina od 17.30 do 18.30. Čiže prídu cvičiť dve skupiny. Na tieto tréningy sa môžu v nasledujúcom týždni prihlásiť deti, respektíve cvičenci bez rozdielu technického stupňa pomocou Ankety (hlasovaním Áno sa prihlásite na tréning), ktorú Veronika vždy pridá do spoločného chatu. Na tento tréning sa môže prihlásiť max 6 osôb. To znamená, že kto sa prihlási skôr do tohto počtu môže prísť na tréning. V ďalších týždňoch uvidíme ako sa tento tréningový systém osvedčí ako sa bude vyvíjať situácia ohľadom Covidu a opatrení vlády SR a potom dáme informácie ako ďalej budeme trénovať. Za Vaše pochopenie ďakujeme vedenie klubu.
 

no comments

Výsledky z E- súťaže v TKD ITF organizovanej SZ TKD ITF

sk-ge-baek-presov

Po dlhom čase sme dnes konečne trocha súťažili. Bola to síce súťaž prostredníctvom online spojenia jednotlivých klubov, rozhodcov, trénerov a súťažiacich, ale v tomto období tzv. pandémie vírusu Covid - 19 sa snažíme aspoň týmto spôsobom súťažiť a zaujať našich súťaženia chtivých taekwondistov. Súťaž prebiehala vo vopred pripravených priestoroch v našom prípade telocvičňa na ul. Mukacevskej č. 59 v Prešove samozrejme pri tejto sme dodržiavali požadované hygienické opatrenia. Dnes sa súťažilo len v tuloch, ale keďže systém spojenia fungoval bezproblémovo v prípade ďalších E-súťaží môžeme pridať aj špeciálne techniky a powery. Všetkým našim 13-tim členom, ktorí sa dnešnej sútaže zúčastnili za predvedenie výkony ďakujeme a tým ktorí získali medaile zároveň blahoželáme. Na súťaži si zástupcovia nášho klubu : Samuel Janko, Lukáš Leščák, Stanislav Szecszody, Matej Zajac, Samuel Karniš, Karolína Lenhardtová, Ela Skirková, Hanka Skirková, Romanka Gallová,  Hanka Skirková,Teresa Kručayová, Laura Gutisová a Sofia Tomaščak vybojovali 3 zlaté, 5 strieborných a 5 bronzových medailí.

» viac informácií

no comments

E- súťaž v Taekwon - Do ITF dňa 3.10.2020

logo SZTKDVážený pán prezident/ ka, predseda/ kyňa, vedúci/a klubu, dovoľujem si Vás pozvať na  súťaž  v TAEKVON-DO ITF pre žiakov, juniorov, farebné a čierne pásy, ktorá sa uskutoční dňa 03.10.2020. Súťaží sa v disciplínach TUL. Tešíme sa na Vašu účasť. Ladislav Huňady 

Organizátor: SZ TKD ITF  ŠK Drako Smolenice 

Vedúci súťaže: Ladislav Huňady Prezident ŠK Drako Smolenice. Vypísané prihlášky zasielať na e - mailovu adresu do 30.09.2020: e-mail: ladislav.hunady@gmail.com

 » viac informácií

no comments

2. kolo Slovenská liga TKD ITF PONTE 26.10.2020- Zrušené z dôvodu nariadenia vlády SR v súvislosti s vírusom COVID-19

logo SZTKDDňa 26.10.2020 sa uskutoční vo Veľkom Šariši druhé kolo Slovenskej ligy – Ponte. Domáci klub Delta Veľký Šariš Taekwondo ITF privíta na svojej horúcej pôde žiakov, juniorov a seniorov z celého Slovenska.

Súťažiť sa bude vo všetkých disciplínach (technické zostavy, sparing, špeciálne techniky, prerážanie), podľa pravidiel ITF. Všetkým súťažiacim želám veľa úspechov v získaní cenných kovov a ďakujem organizačnému výboru a členom ŠK Delta V. Šariš za organizáciu tohto podujatia.» viac informácií

no comments

Nábor nových členov v ŠK TKD GE-BAEK Prešov 2020

40Robíme nábor nových členov v priebehu celého roka 2020 do nášho viac ako úspešného klubu v tomto kórejskom bojovom umení. V klube sme za niekoľko desaťročí pôsobenia nášho klubu pod vedením skúsených trénerov vychovali mnoho úspešných športovcov v tomto bojovom umení, ktorí pre náš klub, ale aj Slovenské Taekwon-Do vybojovali množstvo cenných medailí na medzinárodnej úrovni v rámci Majstrovstiev Európy, Majstrovstiev Sveta, Svetových Pohároch a Európskych Pohárov. Vychovali sme nie len veľa úspešných športovcov, ale aj osobností ktorí sa ruka v ruke na základe princípov tohto bojového umenia úspešne uplatnili v našej spoločnosti.


» viac informácií

no comments