Mesto Prešov v roku 2018 poskytlo na rozvoj športu ŠK Gebaek dotáciu vo výške 4.243€. Ďakujeme.

Projekt je podporený sumou 1.774€ z rozpočtu Prešovského samosprávneho kraja

Majstrovstvá Slovenska v Kickboxe 8.6.2019 Levice

Dňa 8.6.2019 v sobotu sa členovia ŠK TKD GE-BAEK Prešov zúčastnili pod hlavičkou Kickbox klubu Panther Prešov na Majstrovstvách Slovenska v Kickboxe ktoré sa konali v Leviciach. Naši zástupcovia bojovali v disciplínach Point Faiting a Light Contact a viac ako úspešne. Richard Novák vybojoval titul majstra Slovenska v LC, Dominik Saviolli prehral až vo finále aj to len vďaka napomínaniam, keď predvádzal kvalitné výkony a získal striebornú medailu a titul vicemajstra v LC. Nakoniec náš najmladší zástupca Lukáš Leščak, ktorý sa takejto sútaže zúčastnil prvý krát a hneď vybojoval bronzovú medailu v LC. Všetkým trom zástupcom nášho klubu za predvedené výkony ďakujeme a k dosiahnutým výkonom im blahoželáme. Poďakovanie patrí aj trénerovi  Marcelovi Petrovi pod ktorého trénerskou taktovkou dosiahli chlapci svoje úspechy a rovnako aj vedeniu klubu Kickbox Panther  Prešov za možnosť  zúčastniť sa tejto súťaže pod ich hlavičkou. 

» viac informácií

no comments

3. ročník medzinárodnej súťaže TKD ITF Generála Choia Oradea 2019, Rumunsko

1 V termíne od 20. - 22.6.2019 sa uskutoční v poradí už tretí ročník medzinárodnej súťaže v Taekwon - Do ITF  Mightyfist Generála Choia, ktorý sa uskutoční v rumunskom meste Oradea pod organizačnou taktovkou domáceho klubu Tae - Kyon Oradea a prezidenta klubu Alexandru Sasa. Samozrejme že ani na tomto vynikajúcom a kvalitne obsadenom športovom podujatí nebudú chýbať zástupcovia z nášho klubu ŠK TKD GE- BAEK Prešov.» viac informácií

no comments

Slovenská liga TKD "PONTE" 3. kolo Horné Orešany

logo SZTKD3. kolo PONTE liga TKD ITF.

Vážený pán prezident/ka, predseda/kyňa, vedúci/a klubu, dovoľujem si Vás pozvať na tretie kolo súťaže Slovenský pohár v TAEKWON-DO ITF pre žiakov, juniorov a seniorov, farebné a čierne pásy, ktorá sa uskutoční na Základnej škole Horné Orešany, Horné Orešany 31, 919 03, dňa 25.05.2019. Súťaží sa v disciplínach TUL, MATSOGI, ŠPECIÁLNE TECHNIKY, POWER. Tešíme sa na Vašu ÚČASŤ. Ladislav HUŇADY. Členovia ŠK GE-BAEK hláste svoju účasť trénerom, poprosím čím skôr...

 Rezultáty z  3. kola PONTE liga TKD ITF.

sk-ge-baek-presov18 členná výprava prešovských Taekwondistov (žiakov, juniorov a seniorov) doplnená trénerskou dvojicou Nikou Balážovou a Marcelom Petrom a početnou skupinou fanúšikov z radov rodičov vybojovala na 3 kole ligy PONTE TKD ITF celkovo  28 zlatých, 11 strieborných a 7 bronzových medailí. Rovnako sme v tomto poslednom kole vybojovali aj individuálne ocenenia v kategóriách :  najlepšou žiačkou do 10 rokov sa stala Ela Skirková, najlepší žiak nad 10 rokov sa stal Dominik Saviolli, najlepšia žiačka nad 10 rokov sa stala Teresa Kručayová, najlepším juniorom sa stal Richard Novák, najlepšou juniorkou Diana Obcovičová, najlepšou seniorkou Veronika Balážová a najlepším seniorom sa stal Ľuboš Vrábeľ.  Kedže 3. kolo tejto súťaže bolo v tomto súťažnom roku aj posledným kolom, boli na záver prezidentom Slovenského zväzu TKD ITF Ladislavom Huňadym vyhlasované aj ďalšie ocenenia. Klub ŠK TKD GE-BAEK Prešov obhájil celkové prvenstvo z minulého roku.  S celkovým počtom 342 získaných bodov, ktoré sa udeľovali za výsledky v jednotlivých kolách získal krásny pohár určený pre najlepší klub, ktorý už po tretí krát od éry organizovania tejto súťaže putoval do metropoly Šariša  mesta Prešov. Na druhom mieste sa umiestnil klub ŠK Drako Smolenice s celkovým počtom 271 bodov a na treťom mieste sa prekvapivo umiestnil novovzniknutý klub ŠK Delta Veľký Šariš s celkovým počtom 120 bodov. Aj v individuálnych disciplinach sa udeľovali ocenenia v podobe pohárov. Ako klub sme v jednotlivcoch získali pohár v kategórii najlepšia žiacka do 10 rokov bola vyhlásená Ela Skirková, najlepším žiakom do 10 rokov sa stal Lukáš Leščák, najlepším žiakom nad 10 rokov sa stal Stanislav Szeczody, najlepšou žiačkou nad 10 rokov sa stala Teresa Kručayová, najlepšou juniorkou sa stala Diana Obcovičová, najlepším juniorom Richard Novák a najlepšou seniorkou bola vyhlásená Veronika Balážová. Všetkým členom nášho klubu za prevedené výkony v mene vedenia nášho klubu ďakujeme a rovnako im blahoželáme k získaným pohárom. Zároveň im prajeme veľa úspechov do ďalších súťaží, ktoré nás v tomto kalendárnom roku ešte čakajú, vedenie klubu. 

» viac informácií

no comments

MS Taekwon - Do ITF INZELL Nemecko

1Dňa 21.4.2019 v nedeľu vycestovala síce početnosťou malá, ale o to odhodlanejšia výprava prešovských taekwondistov na Majstrovstvá sveta Taekwon-Do ITF ktoré sa konajú v malom meste Inzell nachádzajúce sa sa hranicami Nemecka od 22. - 27.4.2019. Farby metropoly Šariša mesta Prešov a Slovenského Taekwon-da budú za klub ŠK TKD GE-BAEK Prešov hájiť dvaja juniori Diana Obcovičová a Richard Novák a 4 seniori David (Big) Trochan, Jakub Tomáš, Lenka Palaščaková a Veronika Balažová, ktorá spolu s Marcelom Petrom budú tento tým viesť aj pod trénerskou taktovkou. Tento odhodlaný tym prešovských bojovníkov v Taekwon-Do ITF na tomto vrcholnom športovom podujatí doplnila členka ŠK DRAKO Smolenice seniorka Svetlana Losso. Držíme všetkým členom nášho reprezentačného týmu na tomto športovom podujatí všetkých dvadsať. V utorok túto výpravu príde do Inzellu podporiť aj skupinka fanúšikov rod. Obcovičová a rod. Skirková.

» viac informácií

no comments