Obsah fóra gebaek.sk  
 FAQ  •  Hľadať  •  Zoznam užívateľov  •  Užívateľské skupiny   •  Registrácia  •  Nastavenia  •  Súkromné správy  •  Prihlásenie
 ?lenom ?ir?ieho kádra repre Zobraziť nasledujúcu tému
Zobraziť predchádzajúcu tému
Pridať novú témuZaslať odpoveď
Autor Správa
martina lenhardtova

Založený: 26 január 2008

PríspevokZaslal: 30.11.2010 13:16 Odpovedať s citátomNávrat hore

Milí reprezentanti a ?lenovia ?ir?ieho kádra repre,
Blí?i sa ?as Vianoc a v období od 20.12 má vä??ina vysoko?kolákov u? skú?kové obdobie. Ke??e Vás mám v?etkých rada, tak by som Vám venovala ako dar?ek pod strom?ek 3 krásne tréningy a to:

20. 12. 2010 od 18:00 - 19:30
21. 12. 2010 od 16:30 - 18:30
22. 12. 2010 od 18:00 - 19:30

?kolské prázdniny za?ínajú a? 23. 12., ak by skôr tak by som Vám venovala dvojfázové tréningy:-)

Tieto tréningy treba vnímať ako koniec a za?iatok. Koniec roka 2010, kde si za?eláme veža dar?ekov pod strom?ek a za?iatok? Za?iatok novej driny, preto?e ME 2011 budú opäť na Slovensku a na?a príprava musí byť dôkladná a intenzívna. Mojím zámerom je vyhrať na týchto ME viac ako tri medaily tak?e ma nesmiete sklamať.

Tieto tri tréningy venujem najmä: Veronike Balá?ovej, Lenke Pala??ákovej, Frederike Ivanocovej, Veronike ?ervenej, Róbertovi ?kopovi, Róbertovi Balá?ovi, Martinovi Magdovi, Tomá?ovi Gajdo?ovi, Damiánovi Gabánimu, Petrovi Mihokovi, Marcelovi Petrovi, Jakubovi Tomá?ovi, Jakubovi Hútnikovi, ale samozrejme aj ?al?ím nad?encom.

Te?ím sa na Vás
Trénerka
Zobrazit informácie o autoroviOdoslať súkromnú správuOdoslať e-mail
Pridať novú témuZaslať odpoveď

Prejdi na:   

Zobraziť nasledujúcu tému
Zobraziť predchádzajúcu tému